Förskolan Ljuset sodra

Dhikra

Dhikra Khattawi

Barnskötare

Dhikra.k@sknab.se

Leyla

Leyla Zeinab.A

Barnskötare

Leyla.k@sknab.se

Caisa

Caisa Berglund

Pedagogisk handledare

caisa@sknab.se

Vijan

Vijan Gulnezer

Köksbiträde

vijan.g@sknab.se

Fatma Sharif

Barnskötare

Fatma.sharif@sknab.se

Sara Kadhim

Barnskötare

Sara.Kadhim@sknab.se

 

Shokhan Hassan

Barnskötare

shokhan.osmanhassan@sknab.se

Hamdi

Hamdi Faarah

Barnskötare

hamdi.f@sknab.se

Refija Rujovic

Barnskötare

Refija.rujovic@sknab.se

 

Hitta hit

  • Demo

    NORRA

    Jorden och Stjärnan
  • Demo

    SÖDRA

    Månen och Solen
United Kingdom Bookmaker CBETTING claim Coral Bonus from link.